Żłobek Gminny „Kraina Bobasa” w Dobrczu

Aktualności

Artykuły

 • Zabawy na boisku

           Wraz z nadejście marca możemy się cieszyć z poprawy pogody, która pozwala nam na dłuższe spacery, czy zabawy na pobliskim boisku.  Jednakże nadal czekamy na słońce i bezchmurne niebo, aby móc oddać się beztroskim zabawą na przykład na placu zabaw. 

  Czytaj Więcej o: Zabawy na boisku
 • Bal karnawałowy - Kolorowy zawrót głowy

          Na początku lutego w naszej placówce odbył się zapowiedziany bal karnawałowy - "Kolorowy zawrót głowy". W tym dniu dzieci przybyły do żłobka w przepięknych strojach karnawałowych, a cały dzień poświęciliśmy na wspólne zabawy. Nie zabrakło również tego dnia kolorowych akcentów, wielobarwnego konfetti, zabaw z kolorową chustą animacyjną z wykorzystaniem różnokolorowych piłeczek. Tym wszystkim zabawą towarzyszyła ulubiona muzyka naszych maluszków. Będziemy miło wspominać ten czas i już czekamy na bal karnawałowy w roku 2024!

  Czytaj Więcej o: Bal karnawałowy - Kolorowy zawrót głowy
 • Styczniowe zajęcia

          Gdy za oknem nadal bura zima, a spoglądając w okno wypatrujemy słonecznej wiosny, w żłobku mamy na to sposób, aby wprawić się w lepszy nastrój.  Zabawa piankami, turlanie w tunelu, czy budowanie wieży wypełnia nam wolny czas popołudniowy. Różnorodne zadania przygotowane przez opiekunki umilają nam czas po śniadaniu, a przede wszystkim nas rozwijają. W południe często gościmy nasze ulubione psiaki z opiekunem, albo pląsamy na zajęciach gordonowskich. Zapraszamy do fotorelacji. 

  Czytaj Więcej o: Styczniowe zajęcia